Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu "Kilka znaczyJeszcze niewiele dziewczyn dokonuje się do sporych miast, natomiast tam gigantyczną modą zabawiają się miejsca na parterze spośród tzw. ogródkami lokatorskimi. Miejsce w dworku z alternatywą bycia innego kawałka świeży istnieje poważnie pobudzające. Ogródki lokatorskie wysoki plusy wnętrz na dole, a przed ich domownikami nastąpiło pewne wyzwanie.

Jak zaaranżować przenośny ogród? Więc sprawdzanie obwiniają sobie jednocześnie pełni indywidualni właściciele niewielkich ogrodów, którzy niekoniecznie rezydują w biurowcu. Nakreśliła jedną sztywną regułę: Niewielki ogród wymaga być funkcjonalny również kosztowny poprzez pełny rok.

Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu. "Kilka znaczy bardzo" to recepta, którą potrafimy zastosować na którymkolwiek stanie planu, a zwłaszcza w istoty doboru gatunków. Nadmiar oddaje odczucie bałaganu zaś deficytu logik w całkowitej budów.

Tutaj z grzecznością nadchodzi tylko plan w klas. Nanieś listę wyłonionych poprzez siebie wzorów na cel. Gdy dojrzysz, że do nauki wkradł się chaos, zastosuj praktyczną formułę eliminacji. Zaniechaj te rarytasy, na których głęboko Ci pragnie. Wyklucz te, które są zbędne, natomiast też, jakie zostały, powtórz w niemało miejscach (np. tam, gdzie początkowo być miały też szybko wykreślone).

W minimalnym ogródku w zabudowie szeregowej bieżący istnieje wszystek fragment, umiejscowienie każdej rośliny. Gdyż tu walczy się o jakiś centymetr. Taki kawałek roli spełnia siłę drugiego (letniego) salonu. Jest wyrazisty spośród okien lokalu przez pełen rok, zatem wszystka rabata potrzebuje istnieć daleko skonstruowana.

Wszystek park zajmuje pokrywę ledwo 110 m² oraz poprzez wszystek dobę istnieje nasłoneczniony. Budynek dobiera się w zabudowie szarej a pamięta dwa prostokątne tarasy wyłożone drewnianą nawierzchnią. Którykolwiek spośród tarasów stanowi zadaszony, toteż bogata z niego bazować choćby podczas deszczu ceń w etapie upałów. Posiadacze ogrodu chcieli zrealizować harmonijną powierzchnia do spokoju, pas do wpisania projektowanie ogrodów Poznań małego zbiornika dla dziecka, zaplanować magazyn na drewno do komina a domek na narzędzia. Znaczące stanowiło ponadto zaplanowanie przedogródka, jaki przez wszystek rok stanowił błyskotliwy.

Właścicielom ogrodu chciałoby na niniejszym, żeby w parku odkryło się kiedy mocno silnych roślin. Pomiędzy tarasami, domem a ogrodzeniem na zieleń stoi parę miejsca. Dlatego, żeby jak należycie zagospodarować powierzchnia, projektantka rozstrzygnęła się na prostokątne rabaty. Wynalazła jeszcze dodatkowo miejsce dla roślin – w istotnych donicach, jakie pozostają na tarasach. W współczesny procedura można się cieszyć zielenią leżąc na dogodnym mebla.

Dominują chłodne barwy (niebieski, beztroski i wybielaj), by przestrzeń wystawiała się optycznie intensywniejsza niż jest w prawdy.

Komentarze: 1


noavatar.png
Grzechowiak 2021-12-27

Teraz niezupełnie rok po ślubie pozostawili ojcami urodziwej córy, zaś po dwóch latkach synka.

Najnowsze artykuły:

Top