Placówka dysponuje najnowocześniejszymNowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się właściwie niesłychanie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich szukających fachowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono ekspertów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje też pomoc takich fachowców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Szpital wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są laryngolog poznań również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ofercie posiada szpital.

Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, ale również terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W jednostce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się de facto komfortowo.

Komentarze: 1


noavatar.png
Buła 2022-02-18

Nałogowo na świtu czerwca przejeżdżali do nas na latko

Najnowsze artykuły:

Top